(مجموعه کانی سرویس (در خصوص برقکاری ساختمان) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان کرمانشاه در حیطه ی برقکاری، سیم کشی، نصب لوستر، نصب ایفون ، نصب کلیدپریز، تعویض و نصب فیوز، خدمات برقکاری در محل، داکت کشی، عیب یابی و کلیه امور مربوط به برقکاری در کلیه ی برندها با  قیمت مناسب و سرویس دهی در محل می باشد.)

 

گروه فنی مهندسی کانی سرویس با کادری مجرب و دوره دیده زیر نظر مجموعه کانی سرویس آماده ارائه خدمات در زمینه برقکاری ساختمان از جزیی ترین موارد تا پروژه های ساختمانی می باشد.

سیم کشی و برقکاری ساختمان ها قدمی مهم و بزرگ در ساخت ساختمان ها می باشد، همچنین قابل به ذکر است که برقکاری ساختمان کاری بسیا دشوار و تخصصی می باشد و برای سیم کشی و برقکاری ساختمان حتما از افراد متخصص و مجرب استفاده کنید. برقکاری و سیم کشی دارای مراحل مختلفی می باشد که در ادامه به توضیح مراحل میپردازیم هر یک از مراحل بعد از اماده شدن شرایط لازمه کار قابل اجرا می باشد.

در مرحله اول باید نقشه ایی از ساختمان تهیه کنیم که این نقشه توسطبرقکار و یا خود شما طراحی میشود. این امر باعث صورت بخشیدن به برقکاری شده و برقکار میتواند با استفاده از نقشه برقکاری را بسیار دقیق انجام دهد.

مرحله دوم استفاده از خط تراز یا لیزر می باشد، این کار برای مشخص کردن محل کلید و پریزها می باشد، به طور استاندارد برای مشخص کردن محل کلیدها و پریزها باید فاصله آنها را از کف زمین اندازه گیری کرد، قبلا برای مشخص کردن این محل ها از خط تراز استفاده می شد ولی امروزه این کار با لیزر انجام می شود.

مرحله بعدی و مرحله سوم کنده کاری مکان هایی است که قرار است لوله ها و قوطی های برق در آنجا جاگذاری شود، اینکار هم مانند خط تراز قبلا با استفاده از تیشه و چکش و ... انجام می شد ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی این کار با دستگاه های پیشرفته قابل انجام می باشد، یکی از این دستگاه های پیشرفته دستگاه شیارزن است، این دستگاه قابلیت کندن دیوارها را بر اساس اندازه ای که از قبل برای آن تعریف شده است را دارد.

دستگاه بعدی چکش برقی می باشد که با استفاده از آن می توان آجر و بتن را براحتی کند که می توان در مواقعی که نیاز به کندن آجر برای برقکاری نیاز است استفاده کرد.

مرحله چهارم قوطی گذاری است این مرحله برای نصب کلید و پریزها می باشد، قوطی گذاری در جایی که در نقشه برای نصب کلیدها در نظر گرفته شده انجام می شود، قوطی گذاری باید خیلی با دقت انجام شود که با سطح دیوار همسان باشد.

لوله گذاری مرحله پنجم برقکاری ساختمان می باشد، لوله گذاری برای جا بجا کردن سیم های برق و آنتن و غیره به جاهای مختلف ساختمان می باشد، لوله گذاری وابسته به نقشه ساختمان است، لوله های مختلفی برای انجام اینکار وجود دارد که مهمترین این لوله ها لوله های پی وی سی است. این لوله ها از کف ساختمان عبور داده می شوند.

سیم کشی ساختمان مرحله ششم برقکاری می باشد که از مهمترین بخشهای برقکاری ساختمان است، در این مرحله سیم کشی های مربوطه به یک واحد که شامل سیم برق، آنتن و تلفن می باشد را از لوله ها عبور می دهند و به قوطی میرسانند برای عبور برق از لوله ها باید از فنر استفاده کرد.

سیم کشی به دو صورت توکار و بیرون کار انجام می شود، سیم کشی روکار زمانی انجام می شود که امکان سیم کشی توکار وجود نداشته باشد این کار بیشتر در مواقعی انجام می شود که از قبل سیم کشی برای آن محل تعبیه نشده و در آن مکان نیاز به برق و سیم کشی می باشد، این نوع سیم کشی بوسیله داکت کشی انجام میشود.

سیم کشی توکار هم که بوسیله لوله های از قبل تعبیه شده انجام می شود، این نوع بسیار بهتر است زیرا از نظر ظاهری بسیار تمیزتر می باشد و سیم ها در معرض خرابی و سرما و گرما نمی باشد. لوله هایی که برای سیم کشی توکار استفاده می شوند چهار دسته هستند:

لوله خرطومی

لوله پولیکا که بهتر از لوله پولیکاست و با استفاده از گرما به آن انعطاف می دهند.

لوله فلزی که از این لوله بدلیل بدنه آهنی آن برای جلوگیری از آتش سوزی از آن استفاده می کنند.

لوله پی وی سی

مرحله هفتم سیم بندی است، بعد از سیم کشی باید به هرکدام از کلیدها و پریزها برق وصل کرد اگر سیم بندی به درستی انجام نشود باعث اتصالی می شود .

مرحله آخر مرحله نصب و پیاده سازی کار می باشد، در این مرحله نصب کردن حبابها و چراغ ها انجام می شود.

حال به نکاتی درباره برق ساختمان میپردازیم که توجه به انها ضروری و مهم میباشد و توسط برقکار متخصص قابل اجرا می باشد.

نکات مهم درباره برق ساختمان:

از شلوغ کردن و ازدیاد قوطی گذاری ها و دیوارها خودداری کنید.
خودداری کردن از قراردادن سیم برق با تلفن در یک لوله
اندازه را با دقت بگیرید تا ظاهری مناسب و بهتر در کار داشته باشید.
در حمام از کلید و پریزهای ضد اب استفاده شودعدم استفاده از لوله های شکسته در کار.
در صورتی که مسیر طولانی بود از بوش و لنت به ترتیب برای اتصال و ارتباط استفاده نمایید.
توجه داشته باشید تا رنگ کلید ها اشتباهی نصب نگردد.
کلیه جوانب احتیاط را در حین انجام کار رعایت نمایید.
تکنسین های کانی سرویس به تمامی این نکات واقف هستند و با خدمت رسانی با قیمت ارزان و در محل در تلاش هستند به صرفه جویی وقت و هزینه شما کمک کنند

برق کاری شامل سیم کشی برق، مخابرات، آیفون و کولر می باشد.

برقکاری ساختمان کاری بسیار دشوار است که نادیده گرفتن ایمنی در انجام برقکاری باعث خطرات بسیار زیادی مانند آتش سوزی، برق گرفتگی وغیره می شود به همین خاطر بسیار مهم است که از برقکار مجرب و ماهر در این زمینه کمک گرفت. شما میتوانید با خیالی اسوده کار برقکاری خود را به تکنسین های مجرب ما بسپارید تا غیر از صرفه جویی در هزینه به صرفه جویی در وقت و زمان خود بپردازید زیرا مجموعه کانی سرویس با قیمت ارزان و در محل ارائه خدمات میکند.

 

کانی سرویس در کلیه مناطق تهران با قیمت پایین و ارازان اماده خدمت رسانی در کلیه امور برقکاری اعم از سیم کشی، تعمیر و نصب ایفون، تعمیر و نصب فیوز ، نصب لوستر ، نصب کلید پریز و کلیه امور برقکاری می باشد.

 

اجودانیه ازگل اقدسیه الهیه امامزاده قاسم ولنجک باغ شاطر تجریش چیذر دربند کاشانک کامرانیه زعفرانیه محمودیه صاحبقرانیه قیطریه دزاشیب سعداباد محلاتی جماران

بوعلی . سعادت آباد. مدیریت پونک صادقیه شهرآرا کوی نصر پردیسان شهرک آزمایش تهران ویلا طرشت توحید ایوانک شهرک قدس فرحزاد مخابرات شادمان جلال آل احمد ستارخان شهرک غرب گیشا مرزداران

آرارات ونک ملاصدرا سید خندان قلهک اختیاریه پاسداران جردن ظفر امانیه دروس دولت شیخ بهایی ولیعصر

مهران شیان علم وصنعت خاک سفید شمیران نو حکیمیه کوهسار سراج لویزان بنی هاشم دلاوران رسالت باقری فرجام هنگام میدان ملت

شهر زیبا شهران کن بهاران باغ فیض پونک جنت اباد پیامبر ستاری باکری حصارک ارم اکباتان بیمه اپادانا سولقان بلوار فردوس ایران زمین

ایرانشهر عباس اباد قزل قلعه سیندخت گاندی شیراز ارژانتین یوسف اباد ساعی امیراباد جمال زاده زرتشت فاطمی طالقانی بلوار کشاورز فلسطین کریم خان کردستان انقلاب ولیعصر حافظ وزرا

شارق نظام اباد خواجه نظام امجدیه بهار اندیشه حشمتیه دبستان خواجه نصیر قصر ارامنه اپادانا امام حسین سهروردی بهشتی شریعتی شهید مدنی شیخ صفی مرو دشت مفتح هفت تیر مطهری سرباز مدان سپاه

تهرانپارس دردشت زرکش فدک مجیدیه هفت حوض نارمک زرکش کرمان لشگر تسلیحات جشنواره سبلان سرسبز وحیدیه مدائن

استاد معین شمشیری فتح مهراباد سی متری جی شهید دستغیب

بریانک هاشمی هفت چنار کارو اذربایجان کارون سلسبیل ازادی امام خمینی جیحون رودکی دامپزشکی مالک اشتر نواب کارون سینا کمیل

شیخ هادی انقلاب امیریه منیریه مخصوص قلمستان جمهوری انبار نفت هلال احمر عباسی پاستور حسن اباد منیریه ابوسعید حر دخانیات کارگر جنوبی وحدت اسلامی

بهارستان فردوسی پامنار ابشار قیام تختی ایران کوث دروازه شمیران پانزده خرداد پیچ شمیران خراسان ری امین حضور کوثر مولوی دهقان لاله زار میدان قیام سعدی

صفا تهران نو نیرو هوایی دهقان حافظیه امامت تهران نو دماوند پیروزی اشتیانی سرخه حصار زینبیه

شکوفه جابری شاهین صددستگاه اهنگران فرزانه شیوا پرستار نبی اکرم سیزده ابان نیکنام هفده شهریور نبرد اهنگ خاوران دولاب ابوذر

مظاهری شوش طیب اتابک افسریه قیام دشت مشیریه رضویه والفجر کیانشهر هاشم اباد خاورشهر بعثت خاوران

جوادیه نازی اباد خزانه علی اباد یاخچی اباد رجایی تختی شهرک بعثت

گلچین یافت اباد جلیلی زمزم سجاد مقدم امامزاده حسن قزوین باغ خزانه زهتابی قلعه مرغی

فردوس صاحب الزمان شمس اباد شاد اباد خلیج فارس اتوبان ازادگان امام خمینی بهداشت شهرک ولیعصر

خانی اباد دولت خواه عبدل اباد نعمت اباد اسماعیل اباد

دیلمان منصوریه سرتخت ولی اباد تقی اباد نظامی شهادت فیروزابادی حمزه اباد دیلمان ظهیراباد کهریزک

شهرک دریا ترانسر چیتگر شهرک ازادی شهرک استقلال ویلا شهر بزرگراه فتح شهرک شهرداری شهرک غزالی ورداورد شهرک دانشگاه شریف

دهکده المپیک زیبا دشت پیکان شهر ازادشهر دریاچع چیتگر شهرک راه اهن شهید باقری زیبا دشت